Bílé kancelářské židle

Bílá kancelářská židle je v moderních firmách opravdu oblíbenou

Bez kvalitního nábytku v kanceláři nebo i domácí pracovně určitě nebude útulno. Vše se také musí barevně sladit, abychom dosáhli odpovídajícího efektu a cítili se při práci opravdu dobře. Vedení firmy to brzy pozná na pracovních výkonech, efektivita rázem poroste a zaměstnanci budou jednoduše šťastnější…

Barva, která se dá účelně kombinovat s mnoha různými odstíny

Bílé kancelářské židle jsou vhodné, a to zcela bez nadsázky, prakticky do každého interiéru. Dají se totiž ideálně zkombinovat nejen s černými, ale i modrými nebo fialovými doplňky. Bílá je neutrální a elegantní spojení je možné prakticky s čímkoliv. A jak bychom vlastně měli vybírat, když chcete novou kancelářskou židli?

Rozhodně nebude žádoucí vybírat si podle ceny, levnější modely totiž neposkytnou potřebnou oporu vaší páteři, dokonce by se dalo říci, že sezení na nich může být až nezdravé. Poškození zad a krční páteře od sezení v nesprávné poloze je určitě nežádoucí, investovat do správné židle se vyplatí. Samotné sezení je totiž pro lidské tělo spíše nepřirozené.

Nastavitelná sedák židle rovná se dobrá cesta k úspěchu

Pokud nemá původně zvolená kancelářská židle nastavitelný sedák – tedy možnost regulovat výšku, hloubku a sklon – je tu něco špatně. Určitě není od věci bederní opěrka, nastavte si také správnou výšku tak, abyste měli paty na zemi (nebo na podložce). Podhlavník jistě není nutností, ale pokud pracujete více než běžných osm hodin denně, určitě uleví od bolesti za krkem. Pokud bude opěrka z takzvané líné pěny, plně se přizpůsobí vaší páteři a budete si připadat opravdu jako v bavlnce. Dobře se také podívejte na nosnost, některé židle nabízí stokilogramovou, jiné zase ještě o něco vyšší. Jedná se o maximální zatížení, kterým je možné židli vystavit.